3 lü Reklam & İnşaat Hizmetleri - Baskılı İşler


Baskılı İşler

Baskı İşleri

Baskılı tasarımlar bir markanın görsel iletişiminin özüdür.Markanın hikayesinin birebir fiziksel ifadesidir. Bu bize aynı zamanda malzemeler, süreçler ve formlarla ilgili de yaratıcı ve yenilikçi çözümler sunabilmeyi sağlar. Bütün bir algı yaratmak, etkili ve ilham veren görsel deneyimi oluşturabilmek için baskılı işleri tasarlarız.

Gelişen teknoloji sayesinde baskı makinelerinde ve tekniklerindeki tüm yenilikler takip edilerek, çağa ayak uydurmak, üretici matbaa firmaları için en doğru hizmet şeklidir. 3'lü Reklam olarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli matbaa ve baskı hizmetinden yararlanmanız için çalışıyoruz. Ofset baskı, dijital baskı, serigrafi ve tampon baskı gibi teknikler ile doğru baskı yöntemlerini, doğru ve sorunsuz basarak müşterilerimizin gönlünü kazanıyoruz.

Ayrıca afiş, antetli kağıt, kartvizit, zarf, kitap, dergi, katalog, broşür, insert, cepli dosya, magnet, etiket, bloknot, makbuz, oto paspası, branda baskı, restaurant menüsü ve poşet baskısı gibi işlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

3'lü Reklam olarak üretim gücümüzü, hızımızı ve baskı kalitemizi, uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Firmamız yeniliklere açık, bilgili, çözüm üreten yapısı ile siparişten sevkiyata kadar, işini iyi takip eden, tasarım ve baskı alanında üst düzey hizmet veren, ürün tasarlayan, çözümler üreten, baskı süreçlerinde iyi organize olan ve süreçleri disiplin ile yöneten bir firmadır.

karabük baskılı işler


Hemen Teklif İsteyin

Firmamiz web tasarim,yazilim, reklam ve organizasyon,kurumsal kimlik,danismanlik, mekan tasarimi, matbaa ve promosyon alanlarinda sizlere profesyonel çözümler sunmaktadir. Bizlere teklif formu ile yada iletisim sayfamiz araciligi ile ulasabilirsiniz.


3 lü Reklam © 2016 Tüm Hakları Saklıdır.