3 lü Reklam & İnşaat Hizmetleri - Danışmanlık


Danışmanlık

Danışmanlık

3'lü Reklam, iletişimin her geçen gün geliştiği ve hızlandığı bir dünyada, markalar için iletişim danışmanlığı yapılarak yeni ve çözüme giden stratejiler oluşturmanın gerekliliğine inanıyor ve bunun yanında verdiği diğer hizmetlerde de yenilikçi fikirleriyle çalıştığı markalara değer katıyor.

Günümüz ticaret koşullarında kuruluş olarak ayakta kalabilmek ve geldiğimiz konumu koruyabilmek; rekabet gücü, müşteri memnuniyeti, ekonomik koşullar, çalışanların verimi vb. etmenlere bağlıdır. Bunlar içerisinde en önemli etmen, müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini sağlamanın yolu da müşteri beklentilerini doğru bir şekilde ve zamanında algılamak ve buna cevap vermekten geçmektedir. Müşteri beklentilerinin doğru bir şekilde ve zamanında algılanmasının sağlanabilmesi amacıyla yapılan bilimsel çalışmalara, günümüzde gerek elektronik ortamda gerekse basılı ortamda rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Ancak bilgi kirliliğine bağlı olarak doğru bilgi ile yanlışı arasında ayrım yapmak, bir sorun oluşturmaktadır. Bilginin doğru zamanda ve yeteri kadar elimizde olabilmesi amacıyla her alanda uzmanlaşmış kişiler, özelleşmiş bilgiye sahip olmaya başlamış; böylece herkesin her şeyi bildiği dönemler geride kalmıştır. Bu açıklamalar ışığında aşağıda Kurumsal danışmanlık ile ilgili Sıkça Sorulan sorulara yanıtlar yer almaktadır :

Neden Kurumsal Danışmanlık ?
> Az zamanda daha verimli bir şekilde ve daha fazla kâr elde edebilmek için
> Şirketi, uluslararası bilimsel yönetim kurallarına göre yönetebilmek için
> Fireleri, zaman kayıplarını, gereksiz çabaları ortadan kaldırabilmek için
> Bugüne kadar elde edilen sonuçlardan daha farklı bir sonuç elde edebilmek için
> Aynı şeyleri yaparak farklı sonuçların elde edilemeyeceği için
> Kurumların zor ve acımasız piyasada varlığını sürdürebilmesi için
> Kurumların günü kurtararak yarınlarını riske attıklarını fark ettikleri için
> Yarına yatırım yapmadan bugün kurtaramayacağı için
> Dünyadaki bütün büyük firmalar gibi davranmaları gerektiğini fark ettikleri için


Hemen Teklif İsteyin

Firmamiz web tasarim,yazilim, reklam ve organizasyon,kurumsal kimlik,danismanlik, mekan tasarimi, matbaa ve promosyon alanlarinda sizlere profesyonel çözümler sunmaktadir. Bizlere teklif formu ile yada iletisim sayfamiz araciligi ile ulasabilirsiniz.


3 lü Reklam © 2016 Tüm Hakları Saklıdır.