3 lü Reklam & İnşaat Hizmetleri - Kurumsal Kimlik


Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Markanızı ve sitenizi ön planda tutun. Sizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerinizi vurgulayın.

Firmamız Safranbolu'da bulunan ofisinde uzman ekibi ile ile sizlerin markalarına güç katıyor, firmanızı kurumsallaştırıyor. Antetli kağıt, firmanıza özel tüm baskılı evraklar, kurumsal özgün logo, web sitesi, dergi, broşür, el ilanı, katalog vb. tüm kurumsal gereçleri uzman ekipleri ile tamamlamaktadır.

Firmaların kurumsallığını ve akılda kalıcılığı ifade eden en önemli çalışma olan kurumsal kimlik çalışmaları, 3'lü Reklamın verdiği hizmetler arasındadır. Kurumsal kimlik çalışması, firmaların bütünsel yapılarını görsel olarak yansıtan en önemli göstergedir. Kurumsal kimlik çalışmalası ‘nda dikkat edilmesi gereken özgün, dikkat çekici, akılda kalıcı ve en önemlisi uygulanacağı yerler göz önünde bulundurularak bir çalışma yapılması gerekir.

Kurumsal kimlik çalışmaları logo, kartvizit, katalog, broşür, antetli kağıt, dosya gibi kalemleri kapsamaktadır.

Kurumsal kimliğinizin ihtiyacı olan kurumsal kimlik çalışması, tüm yaratıcı tasarımları ve fikirleri sizin için üreten firmamız tutarlılık ve güven göstergesi olan kurumsal kimlik çalışmalarının önemini bildiğinden kurum imajına en uygun kurumsal kimlik çalışmaları yapar. Geniş bir müşteri portföyüne sahip olan firmamızın yaptığı başarılı ve akılda kalıcı kurumsal kimlik çalışmaları ile adından sıkça söz ettirmektedir.

Kurumsal Kimlik Tasarımının Parçaları
Görsel Kurumsal Kimliğin olmazsa olmaz, temel bazı parçaları bulunmaktadır. Logo, kurumsal fontlar, kartvizit, antetli kağıt, zarflar, fatura ve irsaliye, tahsilat makbuzu, tabela, araç giydirmeleri, personel kıyafetleri, e-posta imzaları ve bayraklar ilk olarak sayılabilecek parçalar arasındadır.

Temelinde yapılacak tasarımların haricinde, firmaların sektörel yapılarına göre düzenlenmesi gereken farklı parça tasarımlarına ihtiyaç duyulabilir. Fabrika ve ofis yönlendirme tabelaları, promosyon tasarımları, cepli dosya, cd etiketi, poşet, ambalaj, personel ve ziyaretçi kartları, personel işe alım ilanları, iş güvenliği kitapçıkları ve mağaza giydirmeleri gibi sektörün gerektirdiği ihtiyaçlar belirlenerek çoğaltılabilmektedir.
karabük kurumsal kimlik


Hemen Teklif İsteyin

Firmamiz web tasarim,yazilim, reklam ve organizasyon,kurumsal kimlik,danismanlik, mekan tasarimi, matbaa ve promosyon alanlarinda sizlere profesyonel çözümler sunmaktadir. Bizlere teklif formu ile yada iletisim sayfamiz araciligi ile ulasabilirsiniz.


3 lü Reklam © 2016 Tüm Hakları Saklıdır.