3 lü Reklam & İnşaat Hizmetleri - Kurumsal


Kurumsal

Hakkımızda

3'lü Reklam Ajansı, hizmet verdiği kurum ve firmaların, görsel ve kurumsal kimliklerini oluşturur, hedef kitleye ulaşmada uygulanacak adımları belirler, gerekli çözümleri üretir ve müşterileri adına uygular. İşlerinde hazır ve uygulanmış fikirlere yer vermez yaratıcılığı ön planda tutar.

Geniş hizmet yelpazesi ile müşterilerinin tanıtımı ile ilgili tüm isteklerine cevap verebilir, müşteri ilişkilerinde iyi hizmet ve uzun soluklu bir iş birliği yaratma amacı güder. İş teslimi ve bitirmede verdiği sürenin dışına çıkmaz, müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutar.

Kısaca 3'lü Reklam Ajansı sizin için çalışır, sizin için üretir, sizin için uygular.

Misyonumuz
Markanıza olan sadakati artırabilecek, markanıza cazibe katabilecek, tutarlı sonuçlar elde etmenizi sağlayacak, yaratıcı fikirler, çözümler, öneriler ve uygulamalar üretebilecek bir firma olmak. Biz, sadece bize ihtiyacı olanlarla çalışırız. Sadece talep üzerine çalışır ve hizmeti sunarız. Herşeyin bir sırası olduğunu biliriz. Bütün çalışmaları baştan sona düşünür ve bir takvime yayarız. Markanızın seyrine katkıda bulunurken zamanı doğru kullanırız. Marka yaratmak akıl işidir.

Vizyonumuz
Reklam kalitesini, üst standartlarda kullanıcıya sunmayı hedefleyen, emsalsiz bir reklam ajansı olmayı hedeflemektedir. Bu amaçla önüne çıkan her zorlukla mücadele etmeyi bilen ve yüksek hayal hücüne sahip ekibi ile yılmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca 3'lü Reklam her geçen gün kendini geliştirmekte, yeni oluşumları takip etmekte ve uygulamaya geçirmektedir.

Müşterisine en hesaplı tasarım ve reklam çözümleri sunmayı hedefleyen bir yapı olarak geniş hizmet yelpazesi oluşturarak müşterilerin menuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir. Müşterilerimizin memluniyeti 3'lü Reklam olarak en öncelikli hedefimizdir. Günümüzün reklam ajansları içerisinde farkımızı göstermek için hergün kendimizi yeni oluşumlar içine sokmakta, çağımıza uygun yeniliklerle geniş ürün yelpazemizi daha'da geliştirmeyi hedeflemekteyiz.
karabük kurumsal karabük kurumsal


Hemen Teklif İsteyin

Firmamiz web tasarim,yazilim, reklam ve organizasyon,kurumsal kimlik,danismanlik, mekan tasarimi, matbaa ve promosyon alanlarinda sizlere profesyonel çözümler sunmaktadir. Bizlere teklif formu ile yada iletisim sayfamiz araciligi ile ulasabilirsiniz.


3 lü Reklam © 2016 Tüm Hakları Saklıdır.