3 lü Reklam & İnşaat Hizmetleri - Mekan Tasarımı


Mekan Tasarımı

İç Mekan Tasarımı

Günümüzde iç mekan tasarımı daha fazla yaygınlaşmaya ve gelişmeye başlamıştır. Belirli bir dönemi durağan olarak geçiren iç mekân tasarımı, geçmiş zamanlarda olduğu gibi, günümüzde de popülerliğini artırmaya başlamıştır.

İç mekân tasarımının önemlerinden biri göze hoş gelmesi, güzel gözükmesidir ancak daha da önemli nedenlerinden birisi yaşam alanlarımızdan maksimum verim alabilmemizi sağlamaktır.

Detaylar önemlidir, iç mekân tasarımcıları da her bir detaya çok dikkat ederler ve bu detaylar bizlere evimizde, yaşam yerlerimiz de veya da iş yerlerimiz de hayatımıza ve işimize çok büyük önem katarlar. Örneğin, kullanışlı tasarlanmış bir mutfağın, daha küçük yer kaplarken daha çok işleve sahip olması gibi ya da bir çocuk odası tasarlanırken usta eli değmiş bir odanın tasarımda çok küçük bir alana hem çocuk odası yatağı sığdırılıp aynı zamanda bu yatağın belirli yerleri dolap gibi kullanılabilecek şekilde tasarlanabilir ve çok büyük yer kazandırır.


Projelerimizden Bazıları :Hemen Teklif İsteyin

Firmamiz web tasarim,yazilim, reklam ve organizasyon,kurumsal kimlik,danismanlik, mekan tasarimi, matbaa ve promosyon alanlarinda sizlere profesyonel çözümler sunmaktadir. Bizlere teklif formu ile yada iletisim sayfamiz araciligi ile ulasabilirsiniz.


3 lü Reklam © 2016 Tüm Hakları Saklıdır.