3 lü Reklam & İnşaat Hizmetleri - Web Tasarım


Web Tasarım

Web Tasarım

Ortalama bir kullanıcı web sitenize sadece bir kaç dakika ayırır. Ziyaretçilerinizi kısa süre içinde yakalayarak ve doğru yönlendirerek onlara vermek istediğinizi vermenizi sağlayan bir web sitesi için size çözümler sunarız. Güzel web tasarımı, doğru yapısal tasarım ve doğru seçilmiş içerik ziyaretçilerinizi sezgisel olarak yönlendirmenin ve kendilerini web sitenizde rahat hissetmelerini sağlamanın en temel faktörüdür. Bunun için biz de bazı temel ilkelere hep sadık kalırız;

Web Tasarım müşterinin istek ve ihtiyaçlarının doğru belirlenerek en iyi tasarım, içerik ve işleyiş özellikleriyle ortaya çıkarılmasıdır.

Web tasarım sadece şekil ve renk değildir. Tasarım Best Practice ve prensiplerini esas alan, web dostu renkler ve kullanılabilirlik prensiplerine uygun tasarım ve yazılım hizmetini diğerlerinden ayıran en büyük farktır. 3 lü Reklam size bir web sitesi değil,"Business" tasarlar. Görselliği, içeriği ve fonksiyonelliği ile uçtan uca eksiksiz bir web tasarım ve web yazılım deneyimini ancak 3'lü Reklamla yaşarsınız.

Neden 3'lü Reklam ? :
> İhtiyaçlarınızı doğru ve eksiksiz değerlendiren uzman ekip
> Sizi yansıtan, size özel en doğru web tasarım
> Sizi ifade eden en etkili içerik
> Müşteri memnuniyeti hedefli fonksiyonellik
> Sizi rakiplerinizden ayıran farklı web tasarım modelleri
> Kullanılabilirlik esaslarına göre hazırlanmış web tasarım ve web yazılım


Hemen Teklif İsteyin

Firmamiz web tasarim,yazilim, reklam ve organizasyon,kurumsal kimlik,danismanlik, mekan tasarimi, matbaa ve promosyon alanlarinda sizlere profesyonel çözümler sunmaktadir. Bizlere teklif formu ile yada iletisim sayfamiz araciligi ile ulasabilirsiniz.


3 lü Reklam © 2016 Tüm Hakları Saklıdır.