3 lü Reklam & İnşaat Hizmetleri - Yazılım Hizmetleri


Yazılım Hizmeti

Yazılım Hizmeti

Firmanızın iş süreçlerini dijital ortama aktarmanız için size web tabanlı yazılım çözümleri sunuyoruz. Web tabanlı yazılımlar ile mobil ve sabit cihazlardan işinizi her yerden yürütebileceğiniz ve takımınızı da buna dahil edebileceğiniz yazılımlar ile süreçler ile verimliliği arttırıp hata payınızı azaltmış olursunuz.

Şirketlerin ihtiyaçları faaliyet alanı başta olmak üzere birçok faktöre göre farklılıklar göstermektedir ve birçok firma paket programlar ile ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamamaktadır. Bu ihtiyaçların giderilmesi konusunda faaliyet gösteren 3'lü Reklam tüm teknolojik gelişmeleri sizin için takip etmekte, yazılım sürecinin tüm aşamalarında gerekli analizleri yaparak iş akış süreçlerini planlamakta ve yazılım deneyimi ile firmanız için gerekli olan en uygun yazılımları üretmektedir.

Neden Özel Yazılım ?
Her firmanın kendine has bir çalışma sistemi ve farklı ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçların çözümü konusunda en uygun yolu arayan firmaların bir kısmı paket programlar kullanmaktadır. Fakat bu programlar firmaların tüm ihtiyaçları için yeterli olmamaktadır.
Bu durumda doğru seçim firmaların tüm ihtiyaçlarının doğru analiz edilmesi ve çalışma sistemine en uygun yazılımın oluşturulmasıdır. Böylece siz yazılımınıza değil yazılımınız size uyum sağlayacaktır.

Özel olarak yapılan yazılımının avantajlarından birkaçı ;
> Firmanızın ihtiyaçlarına en uygun ve en yeni teknolojilerin kullanılması
> Yapılan yazılımın sürekli geliştirmeye ve yeniliğe açık olması
> Her süreçte gerekli desteğin sağlanabilmesi
> Müşteri memnuniyeti hedefli fonksiyonellik


Hemen Teklif İsteyin

Firmamiz web tasarim,yazilim, reklam ve organizasyon,kurumsal kimlik,danismanlik, mekan tasarimi, matbaa ve promosyon alanlarinda sizlere profesyonel çözümler sunmaktadir. Bizlere teklif formu ile yada iletisim sayfamiz araciligi ile ulasabilirsiniz.


3 lü Reklam © 2016 Tüm Hakları Saklıdır.